Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Felfázásra mi a jó a...

S. O. S. Felfázásra mi a jó a vörösáfonyán kívül?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:

tőzegáfonya.

Nekem a fürdősós forró fürdő sokat segített

2010. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Medveszőlőlevél tea.
2010. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Háziorvos, aki felír antibiotikumot. Felfázás nevű betegség ugyanis nincs, csak hólyaghurut meg húgyúti bakteriális fertőzés, ami kezeletlenül vesehyulladáshozis vezethet.
2010. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
vöröshagymatea borzasztó de hatásos!
2010. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadék (cickafarkfű tea). Na és a jó kis antibiotikum (Cifran, Ciprofloxacin), de ehhez sajna dokihoz kell menned. Ha gennyet, vért, vesetáji fájdalmat észlelsz, ne halasztgasd az orvost!
2010. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sztem vöröshagymatea lesz, meg sok - sok folyadék + fokhagymás - méz :) Köszi a gyors válaszokat + van itthon rá gyógyszer is, a biztonság kedvéért...
2010. aug. 23. 14:18
 7/10 anonim válasza:
Ha nem akarsz orvoshoz menni: gyógynövényes ülőfürdő. Én forrázatot készítek kammillából,orvosi citromfűből,cickafarkból,körömvirágból és beleöntöm a fürdővízbe.A gyógyszertárban lehet venni Urogin-t,gyógynövénykivonat,nekem az is segített. Ha orvoshoz mennél: nekem Monural port írt fel, az vált be legjobban gyógyszerek közül.
2010. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Walurinal caps. vény nélkül kapható.
2010. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már szerencsére kifele jövök belőle :) Teák meg minden volt :)
2010. aug. 24. 20:25
 10/10 A kérdező kommentje:
jelentem; meggyógyultam!!!! :)
2010. aug. 29. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!