Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekelne, hogy most akkor...

Érdekelne, hogy most akkor elhuzódhatott az ovulációm?

Figyelt kérdés
Ma van ciklusom 19 napja.A folyásom alapján (nyúlós, tojásfehérjeszerű)a peteérésem a 13.-14. napom lehetett.Az az érdekes és a fura, hogy ekkor nem éreztem a petefészkeimben fájdalmat, hanem tegnap és tegnapelőtt (mikor már a peteérés elmúlt, és már nem olyan a folyásom állaga sem)elég rendesen görcsölt jobb oldalról a petefészkem.De akkor miért volt az a megszokott, jellegzetes folyás akkor és a fájdalom csak később pár napra rá? Mert, amúgy általában egyidőben (13-14.nap) szokott ez történni. (próbálkozunk a babával,lehet azért?, a beágyazódás nem peteérés után van 2-3 napra, hanem ha jól tudom 7-10 nappal utána.) Kicsit lehet bonyolult a kérdésem.
2008. dec. 6. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A tojásfehérjeszerű folyás a peteérés előtt pár nappal is kezdődhet.


Nekem is volt, hogy megtévesztett. 10. napon éreztem az ovulációs fájdalmat, feszített, szúrt is, minden tünet azt mondta, hogy aznap van az ovuláció. Majd az LH teszt pedig csak 12-13. napon lett pozitív. Ekkor viszont a nyák nem volt olyan. Ezt követő napon pedig jelentősen csökkent a petefészek szurkálás, majd megszűnt. 19. napon pedig ismét jelentkezett egy napra a szurkálás.


Lehet, hogy megtörtént a 12-14. napon az ovulációd de az is lehet, hogy csak 17-18. napon volt most. Mikor megjön a mensid (reméljük nem jön, és babás lettél), de ha megjön, onnan visszaszámolsz kb 14 napot, és akkor eldöntheted, hogy melyik nap volt a kettő közül.


Szeretkezés után egyébként egy egész napra megváltozik a nyák állaga, lehet azért nem volt megfelelő, én ezért nem ebben a módszerben bízom.


Ha nézel hőmérsékletet, abból látod a legjobban, hogy mikor volt tüszőérés. LH teszt pedig előtte jelzi, hogy mikor lesz.

2008. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2008. dec. 8. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!