Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.. és már majdnem egy hete késik a menstruációm. Szűz vagyok, nem is volt még úgy fiúval kapcsolatom. Anyu azt mondta, hogy ne aggódjak mert neki is volt ilyen amikor ennyi idős volt. Általában egy-két nap pontosság eltéréssel meg szokott jönni. Mondjuk, érzem hogy fáj a hasam enyhén görcsöl, meg jelentek a pattanásaim is, mindig ez szokott lenni mielőtt megjönne. Szerintetek feleslegesen aggódom, vagy tényleg gond van?
2010. aug. 22. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
feleslegesen aggódsz
2010. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor jött meg az első menstruációd? Akár 2-3 év is beletelhet, mire rendszeres lesz.
2010. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szeptemberben lesz 2 éve.:)
2010. aug. 23. 22:04
 4/4 anonim válasza:
nekem négy éve van meg kb, és még mindig nem rendszeres. kell egy kis idő, amíg beáll, de az is lehet, hogy soha nem is lesz rendszeres. ez embertől függ. ráadásul más is befolyásolhatja: stressz, izgalom, hogy mennyit mozogsz, mennyire fáradsz le stb.
2011. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!