Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok, lassan...

13 éves lány vagyok, lassan 14. Még mindig nem menstruálok. Az osztályban a lányok közül én vagyok a legnagyobb.Nekik már mindenkinek megjött.Én egy kicsit lemaradottabbnak érzem magam, mintha kimaradnék a sorból. Lehet valamilyen bajom?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársamnak 16 évesen jött meg az első. Akkor már éppen nőgyógyászhoz akart menni, mert valami hormonális bajra gondolt, amikor magától megjött neki. Tény, hogy későn érő vagy, de egyenlőre nem kell foglalkoznod ezzel, mivel itt van az ideje, és gyakorlatilag akármikor jelentkezhet az első vérzésed. Szerintem, ha 16 éves korodik nem jön meg, menj nőgyógyászhoz, de egyenlőre nincs okod az aggodalomra.
2008. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem az uncsimnak 19 evesen jott meg
2008. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, először is ne keseredj el!A Te korosztályod már elég korán érő, de igazából még nem csúsztál le semmiről. Én a 14. szülinapom előtt pár hónappal kezdtem el menstruálni, szintén az utolsók egyikeként. Te még időben vagy, ha nagyon zavar a dolog, kérd meg anyukádat, hogy kísérjen el nőgyógyászhoz, és anyukáddal is beszél erről.
2008. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne szomorkodj e miatt, nincs semmi bajod. 16 éves korig nem szoktak vizsgálatot kérni. Nem vagy semmivel sem kevesebb azért, mert még nem menstruálsz, a többiek meg igen. És tapasztalatból mondom, az sem biztos, hogy mindenki másnak megjött már, mert sokan csak mondják pont azért, hogy ne érezzék magukat lemaradottnak. Hamarosan megkezdődik neked is, lehet hamarabb mint gondolod. Ne gondolj sokat erre szerintem, rendben vagy, élvezd a tini éveket. :o)
2008. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, de ha 16éves korodig nem jön meg ,akkor el kell menni a dokihoz és ír fel neked olyan gyógyszert amitől megjön! Addig is örülj hogy nem kell szenvedned.
2008. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 voltam amikor először megjött szoval nem kell aggódni megfog jönni előbb vagy utóbb
2008. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szia!Én 14 vagyok szintén az utolsónak jött megmég novemberben...ne aggódj mondjuk engem se hatott meg de te ne aggódj de tényleg nekedis megfog jönni!
2008. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én is 14 vagyok és még nem jött meg.
2009. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
lassan én is 14 leszek, és még nekem sem
2009. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TarodyL válasza:
Nincs bajod. 17-18 éves korodig nem kell aggódnod.
2015. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!