Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl lehet ez a fájdalom?

Mitöl lehet ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok.pár napja egyre erösebb fájdalmat érzek a bordáim mögött,szívtájékon,föleg baloldalon,elöl is,meg hátul is,de annyira,hogy pl.melltartót már nem bírok elviselni,mert olyan érzés,mintha attól fájna,elszorítana.de nem,mert ha leveszem,utána is fáj.

éjszaka fájdalomcsill.vettem be,akkor megszűnt és tudtam aludni,de most megint belejött.

mi lehet ez,érzett vki már hasonlót?légyszi segítsetek.

ha nem muszáj,nem szeretnék ügyeletre menni.


2010. aug. 21. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megfáztál, esetleg kaphattál egy enyhébb tüdőgyulladást. Megüthetted esetleg a bordádat. Lehet szívpanasz is. A helyedben én orvoshoz mennék, ha ennyire intenzív a fájdalmad.
2010. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mindenképpen.az anginának(szívfájdalom)is hasonló tünetei vannak.Bár 29 évesen nem túl valószínű,hogy anginád,koszorúérbetegséged lenne,de jobb az óvatosság.Ha a fájdalom az állkapocsba,vagy a bal karba ,ujjakba is kisugározna,az megerősíti a szívprobléma gyanúját.Persze lehet ez csak egy ártalmatlan húzódás is,de azért egy vizsgálatot megér.
2010. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném,hogy ha fájdalomcsillapítóra van szükséged,akkor aszpirint vegyél be.Az hígítja a vért és ezáltal jót tesz,véd az infarktustól némileg,ha tényleg szívbetegségről van szó.
2010. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen.

remélem,nem szív,igazából vesére gyanakszom,mert gyerekkoromban 2szer voltam vesegyull-al kórházban.

2010. aug. 21. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!