Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 évesen lehet petefészek...

14 évesen lehet petefészek cisztám?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, bár kicsi a valószínűsége. De miből gondolod, hogy petefészek cisztád van?
2008. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
8napja késik szurkál a hasam meg fáj a derekam és 4tesztem negativ szval terhes nem lehetek és nemtudom mire gondoljak:(
2008. dec. 5. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de valóban kicsi rá az esély.

Szerintem csak felfáztál, azért késik, és szúrkál a hasad. Legalábbis nálam akkor volt ez.

Ha 2 héten belül nem jön meg, mindenképpen menj orvoshoz.

2008. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oks és mit jelenthet hogy a melleim megduzatak a mimbom érzékeny barnás szinü és körülöte iylen fehér pötyök dudorodnak ki?
2008. dec. 5. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet,hogy cisztád van,de ne ijedj meg.kevesen tudják,hogy a nőknek szokott lenni petefszek cisztájuk,általában nem okoz gondot,néhány nap mulva felszivodik magátol.a problémas akkor kezdődik,ha már tul nagy ahhoz,hogy magátol eltünjön,és müteni kell.nézesd meg magad azért,de ahogy előttem is irták,lehet csak vmi eyhébb fefázást összeszedtél.
2008. dec. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Vizsgáltasd ki magad sürgősen!!!!nekem 12 évesen vették ki a petefészek cisztám, de már akkora volt mikor észrevették hogy a petefészkemmel együtt kellett kivenni. :(
2009. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, lehet. Nekem is van egy hatalmas, 15 cm-s cisztám, és 2 hét múlva szedik ki. Pedig én se töltöttem be még a 15-öt.
2009. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is 14 éves vagyok és nem régen mondták, hogy a bal petefészkemen van egy ciszta. először én is azért mentem el dokihoz, mert nagyon szúrt a hasam, meg olyan volt, mintha izomlázas lett volna a petefészkem (bár nekem a havim nemhogy késett, de a szokásos 30 nap helyett 14 napra jött meg). nekem csak kicsi van, 2 cm-s. elvileg elmúlik magától (egy hónapja mondták kb), de mostanában megint elkezdett fájdogálni. amúgy engem csak ultrahangra küldtek, szóval nem kell félni a vizsgálattól
2009. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, a hugomnak is az volt, ő 15.
2010. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!