Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyünk strandra. Ha...

Holnap megyünk strandra. Ha felkelek "teszek be" o.b. normált (közepes és erős vérzésre) mivel akkor lesz a 3. napja h megjött. 9-kor megyünk, kb. 10-re odaérünk. Ha odaértünk cseréljem a tampont vagy majd ha kijövök a vízből?

Figyelt kérdés

és még egy kérdés: tamponnal meddig lehet vízbe maradni?? Ha elmegyek wc-re honnan fogom tudni, hogy itt az ideje a cserének, vagy h nem kell még cserélni??

köszi a válaszokat:)


2010. aug. 21. 13:09
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy most próbáltam először a tampont, és most gyenge vérzésű tampont van bent. azt is használhatom holnap, vagy inkább egy "közepes, erős vérzésűt"?? de mivan ha a "közepe erős vérzésre " alkalmas tampon nem jön fel?? vagy feljön?? ajj segítsetek, kezdő vagyok:S
2010. aug. 21. 13:12
 2/4 anonim ***** válasza:

"gyenge vérzésű tampon"?? figyelj, ne használj tampont. inkább hagyd ki a strandot, az írásmódodból ítélve fiatal vagy még ehhez. amúgy pedig 2óránként cserlni kell, de szörnyen fertőzésveszélyes, nem ajánlom

L/20

2010. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fölösleges ennyire nézegetned, melyiket milyen vérzésre ajánlják. normál, és kész, de amúgy én sem ajánlom a strandot. Nagyon durva fertőzést lehet tamponnal összeszedni

L/17

2010. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na feldugtad?:D
2011. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!