Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lett véres? (Kérdésed...

Miért lett véres? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

szal. Ma sikerült feltennem a tampont, bár úgy éreztem h csúszik ki, de ha leültem akkor nem fájt.(biztonság kedvéért raktam tisztasági betétet.) Aztán elmentünk anyával a temetőbe, és mire visszajöttem wczni akartam, és láttam h a tisztasági véres egy picit, meg a tampon madzagja is. mivel 1 órával ezelőtt tettem fel még nem húztam ki. Rosszul tettem volna fel??:S Kérlek segítsetek holnap megyünk a strandra, és nem karok még1× így járni!!:S

13/L (Normal tampont használtam gyenge vérzésre, mert mini nincs itthon)


2010. aug. 21. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Átáztál. Gondolom mini tampon, ez gyakran előfordul. Ha strandra mész, akkor használj normált (észre sem fogod venni a különbséget, csak annyit, h ez tovább bírja) és fél/1 óránkét cseréld.
2010. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
normált használtam, (2 csepp volt rárajzolva)
2010. aug. 21. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

szerintem rosszul tetted fel.

off: 13 évesen még nem kéne tampont használnod szerintem, de ez csak az én véleményem.

2010. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetted föl rosszul, ha a tampon még nem ázott át. Valószínűleg csak a madzag lett véres a hüvelyedtől, mikor felhelyezted és ez ázott bele a betétbe.
2010. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!