Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak egyik felen. Beteg...

Csak egyik felen. Beteg vagyok? (tobbi lennn)

Figyelt kérdés
Ma reggel mikor felkeltem, a nyakam bal felen fel volt dagadva. Nem latszik, csak erzodik ha megfogom. Ott van ez, ahol az orvos szokott vizsgalni mikor az ujjaival igy koroz. ( azt hiszem a mumsz jele, talan ). Szoval a jobb felen a nyakamnak semmi baj, de a bal felen meg van kemenyedve, es ha megnyomom, picit faj. Mi lehet a bajom? Talan csak huzatot kaptam?
2010. aug. 21. 08:07
 1/1 anonim ***** válasza:
A bal oldali nyirokcsomóid vanna beduzzadva. Ha azon az oldalon érhetett huzat, lehet, hogy ez a baj. De lehet egy alsó gyulladt fog is és még jónéhány dolog. Ha délutánig nem lohad, vagy netán súlyosbodik (fájdalmassá válik, vagy nő a duzzanat), mindenképpen menj el az ügyeletre.
2010. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!