Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 és fél éves vagyok, de még...

12 és fél éves vagyok, de még mindig nem jött meg. Az osztályban már mindenkinek megjött, de még nekem nem. Adtok tippeket hogyan kell megjöveszteni a menziszt?

Figyelt kérdés

már várom hogy megjöjjön,mert már nagylánykorban akarok lenni,de semmi nincs még csak fehérfolyásom.

anya azt mondta hogy majd még egy hónap és megjön.

várom a válaszaitokat!


2010. aug. 20. 20:04
1 2
 11/15 anonim válasza:

örüljüj míg nem jön meg,nekem is akkor jött meg de viszont b.aromira xar érzés....

És az nem szégyen hogy neked jön meg utóljára az osztájodban,az enyémben én voltam az első....

Amugy csak azt tom mondani hogy várj türelmesen mert lesznek ojan napok mikor azt gondolod hogy bár nem jött volna meg sohasem...Én már csak tudom...

És ne akard siettetni....

2010. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szia! akármennyire is fáj a trágárkodó válasza, sajnos tényleg nem lehet "megjöveszteni". ezt csakis a te SAJÁT szervezeted tudja elindítani. azaz várj. és ha majd meglesznek a kémiai meg az ilyen folyamatok akkor majd megjön!
2010. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
nekem nemrég jött meg de előtte 2 évig volt fehér folyásom még csak most van a második(nem akarlak megijeszteni) de bár sose jött volna meg folyton görcsöl a hasam meg azon kell izgulni h mikor jön meg míg be nem áll és mi van ha átázol és ha pont strandon vagy ...stb és a többiekkel ne törődj amúgy előtte szokott jelentkezni h fáj a fejed rossz a közérzeted ok nélkül változik a hangulatod vagy fáj a hasad és a petefészked
2010. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Híj,megnyugtatlak,lehet,hogy még közel négy évet kell várnod rá,legrosszabb esetben. 12 és fél évesen? Még élvezd a strandolást a nyarat stb.. mindennek eljön a maga ideje,nem kell siettetni! :)
2010. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

istenem-.- mér akarod hogy megjöjjön?? Egyébként ezt sehogy sem tudod megsürgetni, majd jön magától. Addig örülj amíg nincs, el nem tudod képzelni hogy tud ilyen görcsölni az embernek a hasa. Valaki még hányni is szokott.


Nem attól leszel nagylány ha megjön. Akkor leszel nagylány, ha ép ésszel el tudod fogadni hogy az ilyen dolgokat nem lehet sürgetni. És fogadj meg egy tanácsot! Ha el akarsz indulni a fejlődés útján, ha majd megjön ne azzal kezd hogy az összes barátnődnek elújságolod, és büszkén fogsz járni-kelni hogy óó neked már megvan. De majd idővel rájössz.

2010. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!