Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mulaszthatnám el a...

Hogy mulaszthatnám el a menstruáció miatti panaszaim?

Figyelt kérdés
Görcsöl a hasam és iszonyatosan fáj a derekam.Fájdalomcsillapítót nem tudok bevenni, mert nincs itthon és zárva van a patika.Esetleg valami házi praktika nincs?14/L
2010. aug. 19. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Melegíts fel egy törölközőt vasalóval és tedd a meleg ruhát a hasadra.Nekem sokszor használt már.
2010. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasi görcsre meleg. Tegyél rá meleg vizes palackot, nekem az segít. Derékfájásra meg a fekvés. Gondolom, amúgy sem nagyon tudsz mozogni a fájdalom miatt. Tudom,mit érzel, én is így szenvedek mindig. Jobbulást!
2010. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben én megtöltök egy fél literes műanyag palackot melegvízzel, és bebújok az ágyamba.

Néha felmegy a lázam és ráz a hideg.

Végső esetben ügyeletet hívok, az orvos a fenekembe ad egy görcsoldó injekciót.

Egy óra múlva semmi bajom.



26/N

2010. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Végül eszembe jutott, hogy műanyag palackot megtöltök meleg vízzel és odateszem a hasamhoz, most már sokkal jobb.Na meg jó forró vízben megfürödtem az is segített egy kicsit.A derekammal nem tudok mit kezdeni mert mindegy hogy fekszek, ülök vagy állok mindenhogy fáj.
2010. aug. 19. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ALGO FLEX M
2010. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!