Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor is lehet gond "ott...

Akkor is lehet gond "ott lent", ha nincs tünete?

Figyelt kérdés
Szóval ha nincs folyásom,vagy csak minimális,és nem is viszket,ég,semmi,akkor is lehet vmilyen nőgyógyászati gond,hogy nincs tünete?
2010. aug. 19. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, pl. méhszájseb, hpv, az elején a méhnyakráknak sincs, de ne aggódj, ezek hosszú idő alatt alakulnak ki, az éves szűrővizsgálaton (ahova mindenképp el kell menni 18 fölött, akár van tünet, akár nincs) ezeket jól szűrik, kizárt, hogy már az előjeleket ne vegyék észre.
2010. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi(:

16 éves vagyok,nekem ugye még nem lehet méhnyakrákom?

Nem élek nemi életet(még).

2010. aug. 19. 18:41
 3/4 margoz ***** válasza:
Van tini nögyógyászat ha meg nyugtat menj el és vizsgáltasd meg magad,itt meg kérdezheted,hogy mire figyelj,és a lehetöségeket a fogamzásgátlásra,amit jobb ha már elöre ismersz.Ne félj megértöek és nem fognak kinevetni.
2010. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem, 16 évesen szinte biztos, hogy nincs bajod, főleg, ha nem élsz nemi életet. Az évenkénti ellenőrzés csak a szexuális élet megkezdésétől javasolt (praktikusan előtte, hogy védekezz), de 18 felett akkor is, ha szűz vagy.
2010. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!