Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ami a bugyimban van?

Mi lehet ami a bugyimban van?

Figyelt kérdés
Mi az a zselés szerű valami ami a bugyimban van ??
2010. aug. 19. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
fehérfolyás anyue..am hány éves vagy? Nektek nem volt felvilágosító óra az iskolában?
2010. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
11 és még nem
2010. aug. 19. 14:40
 3/15 anonim ***** válasza:

akkor majd lesz...remélem

ilyenről kéne beszélgetni !

egyébként anyukáddal beszélgess róla ő majd részletesen elmagyaráz mindent...


egyébként ez természetes...

2010. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Ne foglalkozz ezzel a sok bunkóval! Ha a Kamaszok témakörbe írod a kérdést, ott talán nem ír ennyi bunkó.

Szerintem aki idejön, annak nem kéne hülyének nézni a Kedves Kérdezőt, hanem meg kellene próbálni segíteni Neki!


Mióta van? Ha már régebbóta (hónapok, vagy egy éve), akkor lehet, hogy hamarosan meg fog jönni a havivérzésed. De kérdezd meg Édesanyádat, és ő pontosan el fogja magyarázni!

Legyen szép napod!

2010. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez fehérfolyás, és ha nem viszket vagy csíp a puncid, és nincs kellemetlen illata a folyásnak, akkor semmi baj!
2010. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

11 évesen, én alig tudtam bekapcsolni a gépet, nem hogy gyakori írogassak kérdéseket h mi van a bugyimban...

nem akarom tudni milyen kérdéscsoportokat nézegethetsz még..

amúgy tényleg beszélgess anyukáddal, nekem és sztem mindannyiunknak tök szépen, nyugodtan elmondta..

2010. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
A 16:34-es vagyok. Hagyjátok már szegény lányt. Azért van ez az oldal, vagy legalábbis azért lenne, hogy itt bármit meg lehet(ne) kérdezni!
2010. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tényleg ne csesztessétek, 11 évesen nem tudhat mindent, még a saját testéről sem, és normális, ha egy kicsit megijed az ismeretlen dolgoktól.

Szerintem is bátran fordulj anyukádhoz, vagy ha úgy érzed, vee nem tudsz beszélgetni, akkor egy jófej tanárnőtől is kérdezhetsz ezekről a dolgokról.

2010. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De nem feherfolyasrol van szo, mert o zseleset mondott.. Szerintem az nem normalis, vagyis nekem sosem volt zseles.
2010. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

14:49 vagyok


14:52-nek ezúton üzenem én nem vagyok BUNKÓ ...megmondtam neki,hogy beszélgessen anyukájával erről ő elmondja mi a szitu ! Mégis ebbe mi a bunkóság? Te nem anyukáddal beszélted meg ?

2010. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!