Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pizsama nadrág alá bugyi?...

Pizsama nadrág alá bugyi? vagy mit tegyek, hogy ne legyen "folyásos"

Figyelt kérdés
Utálok bugyiban aludni, mert kényelmetlen, de aztsem szeretem, mikor pár nap után már "olyan" a pizsama gatya. Bugyiba tudok tenni tisztasági betétet, de ez így undorító. Elég sok folyik, sokszor mintha víz lenne. Voltam dokinál de nincs semmi bajom "lent".
2021. márc. 13. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha utálsz bugyiban aludni, cseréld annyiszor a pizsamanadrágot, ahányszor szükséges. Kimoshatod minden nap akár.
2021. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
88%
Én fordítva vagyok, nem tudnék bugyi nélkül aludni pont ezért mert akkor folyásos lesz a pizsama és minden nap cserélni kellene. Szóval cseréld gyakrabban ha nem akarsz bugyit húzni.
2021. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy aludj bugyiban, vagy cseréld naponta a pizsama nadrágot.
2021. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
67%
vigyázzatok mert ilyen kérdésekre gerjed egy betege felhasználó bugyitveszek néven engem többször megtalált és nagyon undorító privát üzenetet küldött a z ő bizniszéről a nevéből kitalálhatjátok miről beszélek...
2021. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is kaptam pár furcsa üzenetet o.O (na ezekre nem válaszolok)
2021. márc. 14. 14:00
 6/7 anonim válasza:
90%

4.fogadjunk a bugyitveszek felhasználó pontozott le de nincs ok aggodalomra már írtam emailt és elvileg kezelésbe veszik :)

meg hiába nem is válaszolsz nekem én letiltottam és utána írt a kérdésem alá is hogy miért tiltottam le meg ilyen...

egyszerűen gusztustalan a biznisze...és még ő volt kiakadva mikor mindenki lebetegezte :D

2021. márc. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És végül vett valakitől bugyit? 🤣
2021. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!