Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Nem a nemi...

Mi lehet ez? Nem a nemi szervem környékén, hanem konkrétan a hüvelybemenetnél viszketek :S

Figyelt kérdés
Erős fehér színű, nem túrós állagú, normális "nemi szerv illatú" folyásom van, és iszonyatosan viszket a hüvelybemenetem. Próbálom nem vakarni, de nem nagyon sikerül. Nem hinném, hogy a barátomtól kaphattam el vmit, mert vele nem voltam együtt már a viszketést megelőző pár napban. Már volt egyszer egy ilyen problémám, de nem csináltam vele semmit, vhogy elmúlt, viszont nem szeretném ha ez havonta visszatérő lenne. Szombaton voltam strandon, hétfőn kezdett el viszketni. Összefügghet ez a két dolog? Vagy vmi más lehet ez? Kérlek segítsetek!
2010. aug. 17. 23:02
 1/5 anonim válasza:

Hüvelygomba, szemét egy dolog. Vegyél Canestent-t. :D

Csak a hüvelytablettát ne szájon átt vedd be! :D (mint egyik ismerősöm) XD

Nem barátodtól, a strandról.

2010. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hüvelykúpot orálisan, ez jó.. XD
2010. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. aug. 17. 23:19
 4/5 anonim válasza:
szerintem hüvelygomba és ha az akkor tuti,hogy strandról kaptad el...:S
2010. aug. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát ezt mondtam én is, utolsó. -.-"
2010. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!