Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor megjött? Bőv....

Most akkor megjött? Bőv. Lent.13/L

Figyelt kérdés
A bugyim nem volt véres, de tusolás után a törülköző az volt. Megjött?
2010. aug. 17. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

megjött, megjött, megjött

uff én írtam

2010. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem a születésnapomon jött meg először :)

De én nem kentem össze semmit, rögtön éreztem, hogy valami nincs rendben. :)

2010. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

akkor most meséljünk mensis sztorikat:D

nekem június elsején jött meg pontban 4-kor:D itthon voltam, de ma jöttem rá valami nagyon durvára. El is regélem:

Egy ideje járok edzésre, de mivel nyár lett, ezért más városba mentek. El tudtam volna menni, de nem volt kedvem.... És pont aznap, elsején lett volna a legelső edzés az új helyen. (és akkor jött meg) És az edzés négykor kezdődik.... Képzeljétek el:S

Fehér gatyában....ÁÁÁÁÁ Fiúk előtt, az edzőm is férfi:S:S Nagyon ciki lett volna!!!!

2010. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Az tényleg durva lett volna.

Még várok sztorikat:D:D

2010. aug. 17. 20:51
 15/20 anonim válasza:
Nekem 2007 július tizenhatodikán jött meg, valamikor reggel (tíz óra tájban?). Én mondjuk pont fehér gatyában & fehér bugyiban voltam, de legalább otthon. Az a furcsa, hogy én nem vettem észre semmit, anyám szólt, hogy mi van, meg hozott betétet, elmagyarázta a dolgokat. Azért sokkal jobb így, mint iskolában / táborban, akárhol, de én azóta is hordok magamnál mindenhova párat, hátha kell valamelyik ismerősömnek. :)
2010. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
uu. egyik barátnöm kajakozik, és verseny közben jött meg neki. és az összes szülö aki a kicsi lányának szurkolt, meg az edzö meg mindenki látta :S sztem ez a legparább..
2010. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Jha...:-s Utolsó az durva lehetett:D

Még lehet írni

2010. aug. 18. 09:07
 18/20 anonim ***** válasza:
Na? Azóta mi a helyzet? Hogy viseled? Szóltál már anyudnak?
2010. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm jól viselem:DÚgy kb. 4 óránként kel cseréljek...Persze, szóltam.
2010. aug. 18. 19:36
 20/20 anonim válasza:

Uhh nekem 13 évesen jött meg elöször edzötáborban!!! Reggel arra ébredtem basszus akartam levenni a pizsialsóm és átvenni a futógatyám (huhh ezek a reggel 6órai futások), amikor láttam h...basszus...

az összes edzöm fiú éshát elég ciki volt elkéretszkedni betétet venni futás helyett... :) de persze megértették és akkor rajtam kívül még 4 lánynak jött meg elöször (lehet h a joga miatt, mert jogáztunk is és az elvileg meghozza..)

2010. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!