Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy már több,...

Mitől lehet, hogy már több, mint egy hete késik a menzeszem?

Figyelt kérdés

Terhesség kizárva, és fertőzésről sem tudok. És amúgy általában max. 2-3 nap eltéréssel mindig rendszeresen jön. Köszönöm a válaszokat :)

19/L


2010. aug. 17. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha valami stressz ért, lehet hogy attól, de az is előfordulhat, hogy ez ki fog maradni. Nekem is volt már olyan, hogy március eleje után május végén jött meg, és azóta is van. Van ilyen. De az is lehet, mire elolvasod, már meg is lesz.

2010. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem volt peteérésed

ha elöregszik a nyálkahártya, akkor válik le

az is lehet, hogy 1 kimarad

ez nem baj, de ha ismétlődik, pedig eddig rendszeres volt, akkor doki, mert a változás intő jel

2010. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is már egy hete késik. Volt már olyan, hogy kimaradt egy hónap. :) De azért engem is aggaszt(ott) a dolog. De a válaszoktól megnyugodtam. :D
2010. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!