Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszket ott lent?

Mitől viszket ott lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napon belül megjön a menstruációm!Tegnap valamitől el kezdett viszketni,de nem ég csak néha viszket!Használok intim lemosót is!Mitől lehet?Párkapcsolatban élek már 4 éve!

Előre is köszönöm válaszaitokat!

22/L


2010. aug. 17. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy gomba. Használj Canesten G, Canesten Kombi kenőcsöt. Ha nem használ pár nap után, akkor nőgyógyász.
2010. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek vény nélkül kaphatók.
2010. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 blanku válasza:
Én is igy voltam 1 hete és vettem lactacyd intimlemosót és 1 hete használom már a 3.használatnál nem éreztem a viszketést.az intimlemosó gyógyszertárban vénynélkül kapható,nem annyira olcsó,de használ!
2010. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 blanku válasza:
Minden nap kell használni legalább egyszer.
2010. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az intim zuhany többet árt, mint használ

sem ezt, sem kúpot, sem krémet nem lehet, tilos! használni menzesz alatt

gomba bármitől lehet, elkapható wc-n, uszodában, antibiotikumtól kialakulhat, viszont a párodat is kezelni kell, különben visszakapod tőle (férfiaknak nincs tünet, de attól még fertőz)

2010. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!