Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az, hogy körülbelü...

Mitől lehet az, hogy körülbelül két napja enyhe viszkető érzésem van a hüvelybementem körül?

Figyelt kérdés

Körülbelül két napja érzem. Semmi különös végül is, csak enyhe kis viszketsét érzek, és csak a hüvelybemenetemnél, a szeméremajkaim nem pirosak és nem viszketnek. Folyásom egy kicsit több van mint szokott, de nem vészes, és nem büdös vagy túrós, és a színe is normális. Tulajdonképpen akkor kezdtem érezni, miután a párommal szeretkeztünk. Mindig gondosan ügyelek arra, hogy miután végeztünk az aktussal, elmegyek pisilni, hogy az esetleges bacik kiürüljenek, de akkor aznap ezt elfelejtettem és csak órák múlva mentem el pisilni, és akkor éreztem ezt legelőször..Vajon lehet köze ehhez? Amúgy a menstruációm is a napokban jön meg, vagy esetleg amiatt? Hormonális oka lehet? Őszintén szólva nem gondolok fertőzésre, mert tudom mivel jár, égető, kínzó viszketéssel és az nekem hál\'istennek nincs.

Remélem tud valaki segíteni és hasznos tanácsot adni, aki esetleg hasonló cipőben járt már...


2008. dec. 3. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez is lehet gombás fertőzés. Nem mindenkinek jár olyan durva tünetekkel, én például észre sem vettem, csak az orvosnál derült ki hogy gombám van...

Ha nem múlik a dolog akkor nézesd meg orvossal.

2008. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!