Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció felgyorsítása...

Menstruáció felgyorsítása valahogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Minden hónapban 7 napig tart, mindig is így volt 12 éves korom óta, most 19 vagyok. Nagyon elegem van már abból, hogy az életem negyede ezzel megy el, míg mások 3-4 nappal megússzák. Nem lehet valahogy lerövidíteni/felgyorsítani?

2021. febr. 16. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
7 nap nem normális, menj el orvoshoz.
2021. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Esetleg kipróbálhatod, hogy az utolsó napokban citromlevet iszol. Nem tudom, működik-e, egy próbát megér, ártani nem árthat.

Akármennyire is eleged van, fogamzásgátlót ne szedj, senki tanácsára! (100%, hogy itt írni fogják)

De az is lehet, hogy éveken belül lecsökken. Nálam is így volt.

2021. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam. 11 éves koromtól kezdődött, 28 napos fix ciklusokkal, 7 napos vérzéssel. Most 28 vagyok, 1-2 éve lett rövidebb, most 6 naposnak mondom, de akkor már elég egy tisztasági is.

Rövidíteni nem lehet, de ahogy öregszel, javulni fog. Ha szeretnél gyereket gondolj arra, hogy milyen jó helye lesz ott. Ha nem szeretnél, kitartást, sajnos ez nem megválogatható. :(

2021. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem
2021. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendszeres mozgással, vagy akár a speciálisan ilyen problémákra kitalált aviva tornával beállítható a ciklusok, illetve maga a vérzéssel járó napok időtartama is. Természetesen nem drasztikus változásokra kell gondolni, de jó eredménnyel akár 6 napra is rövidítheted a vérzéssel járó időszakot. Egy próbát megér!
2021. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!