Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fura érzésem volt. Mi...

Nagyon fura érzésem volt. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Ma voltam Aquaparka és minden csúszásnál a bugyim az feltűrődött, és emiatt olyan fura volt ott lent..

Tavaly még nem volt meg a mensim, mert ebben az évben jött meg az első. Tavaly nem is volt ezzel gond. Na, szóval, amikor elcsúsztam egy gyors csúszdám, a bugyim feltűrődött és olyan érzésem volt, mintha a... hogyis hívják na amivel pisilünk szétnyílt volna.

Veletek is volt már ilyen? Mentem vécére hátha megjött, de semmi. Én ez nem értem!

14/l


2010. aug. 16. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a bugyid becsúszott a nagyajkaid közé?
2010. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát mindenhova csúszott a bugyi, csak a helyén nem maradt:/
2010. aug. 16. 20:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit lehet mondani?:D Nem igazán értem a kérdést. Becsúszott a bugyi. Van ilyen. Vegyél szorosabbat:D
2010. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem úgy értem, hanem utána olyan érzésem van, mintha épp megjönne, vagy szétnyílna
2010. aug. 16. 20:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából nem tudom mire gondolsz:) Mármint velem még nem volt ilyen, az tuti:D Nem azért érezted úgy "mintha szétnyílt volna" mert belecsúszott a bugyi?:D
2010. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyors csúszdán csúsztál le, akkor talán amikor leértél és belecsapódtál a vízbe, akkor azzal a lendülettel víz ment a hüvelyedbe, ami utána kifolyt. Azért érezhetted ezt.

Mindenesetre, velem is volt ilyen.


18/L

2010. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó: neked is rossz érzés volt? mert utána az egyik lánytól kérdezgettem, hogy nem vagy olyan (véres) sehol se?
2010. aug. 16. 20:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát furcsa érzés, az biztos. De nyugi, előfordul az ilyen a csúszdáknál. :)
2010. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudod mivel pisilsz? Gyereknyelven punci. De azon belül a húgycső, ugyanis a punciban 2 lyuk van, a másik a hüvely. Onnan jön a menstruációs vér és a baba.
2010. aug. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mered kiírni, hogy a puncidról van szó?
2010. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!