Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek makacs hüvelygombája/ba...

Akinek makacs hüvelygombája/bakteriális fertőzése volt hogy jutott túl rajta?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Elment az orvoshoz, aki felírt neki egy receptet (ha kellett, tenyésztés után), ezt kiváltotta és a használati utasítást szigorúan betartva használta. 1 hét múlva el is felejtette a történetet.
2010. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

bírom az ilyen kioktató válaszokat........

gondolom a kérdező is ezt tette (mint ahogy én is) többször elment a nőgyógyászhoz, kapott mindenféle kúpot, kenőcsöt, és mégis újra előjön a probléma...

bocsi, érdemleges választ nem tudok adni, én is ezzel küzdök:S (lehetséges, hogy életmódváltás használ ilyen esetben)

2010. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Keress egy megbízható dokit. Szedsz fogamzásgátlót? Az nagyon gyakran okoz ilyesmit...
2010. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
bizony..bárcsak egyszer kéne dokihoz menni,bárcsak 1x írna fel receptet,és bárcsak túl is lenne minden nő ezen egy életre...
2010. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is sokáig szenvedtem vele, nekem a partnerváltás oldotta meg a problémát. Az exemmel mindig előjött pedig ő is kezelte magát. A mostani párommal csak egyszer volt, az is a munkahelyi "higiénia" miatt. Akkor elmentem egy dokihoz, felírt kúpot, meg kenőcsöt. Elmúlt. Nem tudom miért, de örülök neki.
2010. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem a partnerváltás oldotta meg a problémát


remélem nem ez az egyetlen megoldás:S:S

2010. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de mi mindig használunk óvszert...akkor is fertőzzük egymást?
2010. aug. 17. 10:10
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta valaki hogy az óvszeren alapból vannak lukak, akkora hogy a spermium nem fér át rajta de a fertőzések igen. úgy képzeld el mintha egy röplabda háló lenne. a spermium a kosárlabda amit ha nekidobunk nem fér át, de egy annál kisebb labda átfér
2010. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem kb fél évig nem múlt el a h.gombám. Abbahagytam a fogamzásgátló tablettát, plusz gynoxin hüvelykrémet használtam :) Nem tudom melyiknek köszönhetem hogy elmúlt.
2010. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi kioktatót nem írtam. Volt egy kérdés, leírtam, hogy mit csináltam. Ennyi.
2010. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!