Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor most mi van? Bővebben lennt

Akkor most mi van? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy Júl.29-31 ig menstruáltam de nem olyan volt az állaga mint szokott. Nem mondaném vérzésnek inkább sűrű sötétbarna folyásnak. Ma reggel óta barnafolyásom van és fáj a hasam! Most akkor megint megfog jönni vagy mii? Egyébként már 2.5 éve menstruálok, rendszertelenül.
2010. aug. 15. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

előfordul ilyesmi. szerintem nem kell megijedned. nekem mondjuk utolsó 1-2 napban szokott csak barnás lenni, mivel kevés vér jön már, és mire kiér, addig megalvad.


orvosnál egyébként voltál már? ha elmúlt 16 éves, akkor mindenképp menj el nődokihoz, hogy vizsgáljon meg.


általában nagyjából 2 évre szokták mondani, hogy beáll rendszeressé, de ez egyéntől függ. nekem viszonylag hamar, kb. 1,5 év alatt rendszeressé vált, de eleinte nekem is volt, hogy 15-20 naponként megjött, és nem volt semmi bajom.

2010. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

16 leszek!

Nem voltam dokinál remélem,hogy rendbe lesz minden!

Márcsak azért se szeretném ha megjönne mert reggel indulok táborba és hát nem nagyon szeretném...

2010. aug. 15. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!