Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez miatt kieshetett a hatása?...

Holop Szilvia kérdése:

Ez miatt kieshetett a hatása? Igy jó, h ma meg már normális időpontban szedem tovább?

Figyelt kérdés
Lindynette20-at szedek, most szedem a második szelvénnyel, második hetet fejeztem be most.Valamelyik nap elfelejtettem bevenni és nem tudom, h mikor, mert csak tegnap vettem észre h nem ülnek a napok! Bevettem kettőt egyszerre!
2010. aug. 15. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy. Legjobb tudomásom szerint egy fogamzásgátlóból sem lehetne egyszerre kettőt bevenni. Ha kimaradt 1, és ha 12 órán belül észreveszed, még belehet venni, de utána már nem. Főleg nem kettőt egyszerre.

Ezért van ott a betegtájékoztató, amit mellékelnek a gyógyszerhez. 5 percet kéne rászánnia mindenkinek, és akkor nem lenne később semmi baj...


(Nem bunkóskodni akarok ezzel, amit írtam, mert távol álljon tőlem, de tényleg nem tudok erre mást írni...)

2010. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Semmi baj,nem vettem bunkóságnak!

Hát ez az, h én elolvastam es azt irta,h ha a masodik héten hagytam ki akkor amint eszreveszem a kihagyast vegyem be nem baj h ha ez ket gyogyszert is jelent egyszerre és masnap megadott időben szedjem tovabb!

Első hétre irja csak,h a 12orat be kell tartani....

2010. aug. 16. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!