Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruáció?

Mitől késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Általában egyik hónapban 28 másik hónapban 30. nap szokott megjönni. Hát most vasárnapra vártam vagy keddre és még mindig nem jött meg. Nem érzem azt, hogy fájnának a melleim, pedig mielőtt megjön, mindig ilyet érzek. Viszont a hasam már kb 4 napraja fáj, az utóbbi két napba nem folyamatosan csak néha rájön egy 10-15 percre. Van barátom, de nem feküdtünk le, viszont csináltunk ezt azt és ő elment, viszont én ruhába voltam, szóval a terhességet szerintem ki lehet zárni. Nyáron felfedeztek egy petefészekcisztát nálam, de a másik petefészkem fáj most nem az ahol a ciszta van és előző hónapban mikor megvolt, nagyon görcsöltem, fájdalom csillapítóval sem múlt el. A mensi után beteg voltam és kaptam antibiotikumot meg olyan gyógyszert is ami ilyen nőgyógyászati fertőzéseket is kezel. Előfordulhat, hogy attól késik? A gyógyszert közvetlenül a mensi után szedtem. Cisztától is késhet? De eddig nem volt ilyen problémám mindig pontosan jött meg. Kicsit már kétségbe vagyok esve és kezdek pánikolni, hogy esetleg mégis terhes lennék, de nem feküdtünk le a barátommal. Mitől késhet akkor? Tudnátok tippeket adni, hogy esetleg mivel segíthetném elő, hogy megjöjjön? A forró fürdőt hallottam eddig. Van más is? Köszönöm annak aki válaszol.
2008. dec. 2. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ, ne aggódj, akármitől késhet. Akár az antibiotikumtól, akár a szervezetedben található kis vírustól is (pl nátha). Ha nem érintkeztél a barátod spermájával nem lehetsz terhes, nyugodj meg. Azt nem tudom hogy lehet megsürgetni, de vehetsz egy tesztet a magad megnyugtatására, bár teljesen felesleges.. :)
2008. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A terhesség miatt paráztam eddig, de hát én ruhába voltam, meg annyira azért fel vagyok világosítva, hogy tudjam mitől lesz egy baba... = ) de azt meg mi nem csináltuk... még megszakításost se. Csak hát mást, amitől ő elélvezett. De közvetlenül rám meg belém nem kerülhetett... szóval szerintem ilyen szempontból megnyugodhatok. Viszont eddig mindig állandó volt és most valahogy nem akar megjönni. És ilyenkor mindig félek, hogy mitől lehet. És pl ilyen apró dolgokon is fennt tudok akadni, pedig tudom, hogy lehetetlen így terhesnek lenni. Ha ebben a hónapban kimarad, mert még mindig nem jött meg, érdemes lenne orvoshoz mennem? köszi a választ
2008. dec. 3. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:
nekemis késik,és énis csináltam (olyant a barátommal)de énsem lehetek terhes.nekem előző hónaoban kétszer volt meg,szóval ha most nem jön meg,szeptemberig akkor elmegyek orvoshoz.szerintem te is menj el,ha egy hónapon bell nem jön meg!pussz :)
2009. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!