Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen okai lehetnek a fehérfo...

Milyen okai lehetnek a fehérfolyásnak?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok.Kb már 1 hónapja folyamatosan fehér folyásom van.Még nem menstruálok.Arra gondoltam,hogy hamarosan beteg leszek de semmi.Lehet ez menstruáció,ha már 1 hónpja minden nap sűrű néha erős van amikor gyenge folyásom van?Olvastam több helyen is,hogy lehet gombás fertőzés,abban az esetben ha a váladéknak kellemetlen szaga van,viszont nekem szagtalan..Mit tegyek?Nem akarok gyermeknőgyógyászhoz menni..
2007. dec. 19. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nincsen semmi baj ez csak annak a jele hogy nemsokára menstruálni fogsz :) és érett nő leszel :)
2007. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jobb esetben, valóban csak a menses előjele.

És tényleg, amíg szintelen-nem sárga, szürke- és szagtalan, addig nem szokott baj lenni.

De ilyen tartós állapotnál már érdemesebb megnézetni, nehogy nagyobb baj legyen, amit nehezebb kezelni.

Ne félj, az orvos nem bánt.

2007. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!