Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet bugyit fertőtleníteni?

Hogy lehet bugyit fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
állandóan visszatérő panaszom van, hátha attól..simán mosógépben szokom mosni, de észrevettem hogy az adagolónál penészes (nem tudom az miatt lehetett e), azt amennyire tudtam megszüntettem, de hát van olyan része a gépnek amit nem érek el.. elmúlhat valaha addig ameddig fogamzásgátlót szedek?:S
2010. aug. 15. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a hypo tönkreteszi. Nem tudom milyen csodaszerek vannak, d én kipróbálnám az alkoholos fertőtlenítőszereket. Nekem elmúlt(partnerváltással):)
2010. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy miatta van..még nem vagyunk olyan régen együtt, meg már vagy 2 éve állandóan visszajön.
2010. aug. 15. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szija!Én vasalom a bugyimat ,és úgy fertőtlenítem :)Eleinte forráztam is ,de azt meguntam :)))
2010. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne hordj bugyit...
2010. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a vasalás nem teszi tönkre?

akkor még inkább visszakapom:D

2010. aug. 15. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
van a chicconak fertőtlenitője,1000 ft körül van,ha babáknál lehet használni,akkor felnőtteknek is,probáld meg h abban áztatod,majd utána kimosod.
2010. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szija Második válaszoló vagyok,én ugy csinálom, hogy egy vékony rongyzsepin keresztül vasalom ,és ugy nem megy tönkre :)Régen nem használtam rongyzsepit és akkor a vasaló alja is tiszta piszkos lett a bugyi szélében lévő gumitól.. Ugyhogy mindenféle képpen vmi vékony anyagon kerezstül vasalj!
2010. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jajj ez nagyon jó!!!:) köszi ettől féltem. de a műszálas bugyi nem megy így is tönkre? és akkor szabadon használhatom utána?
2010. aug. 16. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!