Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok, valaki tud segíteni?

Csajok, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és nem nő a mellem, szerintetek a ggódni kéne, bár már egy kicsit felpúposodott, de nagyon pici, ha viszont hason szeretnék aludni, akkor fáj, az anyukámmal nem merek róla beszélni, szerintetek mit tegyek?És mit tegyek, hogy valami legyen, mert mindenki cikiz, hogy deszka vagyok!!! még a tesóm is!!!

bár azt gondolom, hogy ne törődjek vele, de igazuk van!!!


2010. aug. 15. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha fáj az azt jelenti, hogy nő.neaggódj majd biztos megnő.
2010. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nő.
2010. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagy, ki fognak nőni, efelől semmi kétség. Én inkább azt nem értem, h miért nem beszélsz erről anyukáddal, hiszen ő tudna a legjobban megvigasztalni. Lehet h neki is későn kezdett el nőni, a lányokban gyakran hasonló időben mennek végig ezek a folyamatok, mint az anyukánál volt. Ráadásul ha erről se mersz beszélni vele, egy csomó más fontos dolgot se fogsz tudni megbeszélni vele. Gondolj csak arra, hogy neki is volt hasonló problémája, talán ugyanolyan nyugtalan volt mint te, így tudja majd mit mondjon.
2010. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ne félj, még évekig nőhet! De ha kicsi marad felnőtt korodra is, akkor se aggódj, mert attól Te még nagyon szép és értékes lány vagy, semmivel sem kevésbé jó! Ja, ha nem baj, én fiú vagyok!
2010. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13 évesen csak a mai világban kezdenek el aggódni. De normálisan 14-16 évesen kezd el igazán kinőiesedni a tested meg a menstruációval. Nem tudom neked megjött-e már. de nekem is csak 15 éves koromban jött megés akkora melleim lettek, hogy még neked is adnék belőle:)

Az viszont fontos, hogy anyukáddal beszélj erről! Nagyon!!! Meg a menstruációdról is. Ő tud segíteni, ha problémáid lesznek,ő tud majd ajánlani nőgyógyászt, és nefeledd ő már túl van legalább 1 szülésen is. Ő aztán tudja:) És ha felmőtt korodig nem is, de ha egyszer gyereked lessz biztos mgnő mert valamiből szoptatni is kellazt a gyereket:) De addig is ne aggódj, rengeteg időd van még. A többiek meg csak irigykedjenek, hogy neked nem kell még D-s kosaras melltartót felvenned a lógó tőgyeidre:D

2010. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ha deszka lennék, sőőőt.....

Gördeszkázom (fiúkkal) és néha eléggé ciki...

Nekem is szokott fájni, 10 éves korom óta nem birok hason aludni.

Engem nagyon zavar a "nőiességem"...Sőőőőt ég az is hoyg lány vagyok.

By Fanny

Pux

2010. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, nagyon megnyugtattatok, főleg, hogy fiú is írt!!!

nagyon köszi

pusz

2010. aug. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!