Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Canesten kenőcs ugye vény...

A Canesten kenőcs ugye vény nélkül kapható? és körül-belül árban mennyi?

Figyelt kérdés
a gyerek panaszkodik hogy viszket lent a nemi szerve és ilyen vágások vannak rajta. régen serdülő koromba nekem is volt akkor nekem is édesanyám vett rá kenceficét most fogalmam sincs milyen árban vannak az ilyen gomba ölő kencék.! kérlek segítsetek.! köszönöm. ,,egy aggódóanyuka,,
2010. aug. 14. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Elöször feltétlen menj el a gyerekkel az orvoshoz!!!!


Egyrészt nem biztos, hogy gomba, másrészt sokféle gombafertözés van, nem mindegyikre használ a Canesten - és ha feleslegesen használja, akkor csak hozzászokik a zservezete, és ha kellene, akkor se fog használni.

2010. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Canesten kenőcs ugye vény nélkül kapható? és körül-belül árban mennyi?
2010. aug. 14. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek igza van, ne kezelgesd otthon, vidd orvoshoz! Nem írtad, hány éves, de első körben mehettek a gyerekorvosotokhoz, ha ő úgy gondolja, továbbküld a gyereknőgyógyászatra.
2010. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy gyk. válaszoló szerint 1200, én 1000-et találtam az interneten, de nem biztos, hogy friss ár. Kapható recept nélkül.
2010. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

,,egy aggódóanyuka,,


Egy igazi, aggódó anyuka a XXI. században, egy civilizált országban nem maga diagnosztizálja a gyermeke betegségét, hanem orvoshoz viszi a kicsit, akik szakértő módon megvizsgálják és megfelelő gyógyszert írnak fel neki. Te nem aggódó, hanem nagyon makacs "anyuka" vagy. Sajnálom a kislányt, remélem, nem okozol nagyobb bajt neki az orvososdi játékkal.


Egyébként a google-on egy pillanat alatt választ kaptál volna:

[link]

2010. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az ellenséges válaszokat.

természetesen a gyerek már bevan jelentve az orvos hoz csak hogy csütörtökre kaptunk időpontot. addig meg háromszor véresre vakarja a kis nuniját.

2010. aug. 14. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy vágások vannak a nemi szervén???? Ezen csak én akadtam ki?
2010. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Üdv! A canesten kombi 2000-2200forintért kapható, vény nélkül. Ez ugye hüvelygombára való.

Ha felületi, meg lehet próbálni a sima canestent krém is. Ez 900-1000 forint körül mozog, ez is vény nélküli.

[link]


Off:

Nem tudom miért kel itt mindenkinek leoltania az embert ezen a fórumon.

2010. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszadónak! látom vannak még normális emberek.!
2010. aug. 14. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!