Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudok "leszokni" a...

Miért nem tudok "leszokni" a tisztasági betétröl?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve minden nap használok tisztasági betétet. Azelőtt csak a menzesz előtt pár nappal, és utána pár nappal használtam. Amúgy azért használom, mert mindig volt a bugyimon egy kis folyás, és ettöl ugye nem lesz. Próbáltam már itthon, hogy nem raktam be, de ideges lettem, és fél-egy óra mulva már mentem is WC-re, hogy tegyek be egyet. Anyu azt mondta, hogy legalább éjszaka ne használjak, mert felesleges. De egyszerűen nem bírom ki, hogy ne legyen bent egy. Hogy tudnék "leszokni" róla?

Nem tudom ez számít e, de még szűz vagyok, és kb 2 éve menstruálok.

15 éves lány


2010. aug. 14. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is állandóan használok higiéniai okokból... Valahogy jobb érzés, tisztábbnak érzem magam... :)

21/L

2010. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de miért baj ha használod? én is évek óta használom, és amíg élek fogom is, azért amiért az első.

szerintem nem kell leszokni róla, ha ettől jobban érzed magad, miért ne használnád? Ha esetleg az árral van a gond, akkor nem kell feltétlenül a márkát venni, van tescos is. nekem az van, és tökéletesen elégedett vagyok vele.

2010. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tisztaságit ezért találták ki, ha neked így jobb akkor használd nyugodtan. Én nem bírnám minden nap, engem a legkisebb betét is zavar, ezért használok tampont.
2010. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha neked igy jo akkor hasznald, habar azt mondjak nem egeszseges, de ez most mind1:D

Engem zavarnaa, nekem is kb. 2 eve van meg, de en alig birom ki menszikor a betetet, alig varom, hogy szabaduljak meg tole, mert szornyen viszketek tole.

15/L

2010. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miért nem egészséges?
2010. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt mondják, hogy nem tud eléggé szellőzni ott a bőröd. Hogy legalább éjszaka kellene néha olyat csinálni, hogy bugyi nélkül aludni akár. =)
2010. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 7 éve használok rendszeresen tisztasági betétet... Na jó, azért éjszakára nem :D
2010. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is mindig hordok
2013. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!