Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a csík ami a köldököm...

Mi az a csík ami a köldököm alatt van? :O 15/L

Figyelt kérdés
Most vettem észre, kicsit sötétebb színű, mint a bőröm, és kb. 10 cm hosszú...:O Egyik barátnőmnek is van ilyenje, ő 18 éves és neki jobban látszik.
2010. aug. 14. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

hát nem tudom..

kövér vagy? mert akkor lehet, hogy megereszkedett a bőröd. de lehet, hogy ez ilyen egészségügyi dolog.

2010. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Carena ***** válasza:
Én 50kg vagyok,21éves és nekem is van. Nem a kövérségtől függ szerintem,mivel én nem vagyok és ebből kiindulva mondom. Hogy mi az ott?? Én nemtudom,de nekem tetszik! :-P
2010. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát inkább pont hogy elég vékony vagyok:O:D
2010. aug. 14. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok embernek (férfinak, nőnek szintén) van ilyen köldök alatti karamellszínű csíkja, nekem is. Sem a nevét, sem az "eredetét" nem tudom, de arra készülj, hogy a terhességed ideje alatt majd egészen sötét lesz :=)
2010. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. aug. 14. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!