Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzéscsillapítótól nem lesz...

Vérzéscsillapítótól nem lesz semmi bajom?

Figyelt kérdés

Megjött tegnap, és nem valami "jó időpontba". Ha megennék egy vérzés csillapítót akkor elmúlna? (mert most sincs sok)

13/L


2010. aug. 13. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ne vegyél csak be semmilyen vérzéscsillapítót. aminek ki akar jönni annak ki kell jönnie. ha erős lenne nagyon akkor is dokihoz kellene menni nem csak úgy valami gyógyszert bevenni. de mit akarsz egyáltalán bevenni? ha strandra akarsz menni használj tampont, bár a méhszájad attól még nyitva lesz...
2010. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyugodtam vegyél be vérzéscsillapítót. Nem lesz semmi bajod. Régebben én is gyakran bevettem, és semmi bajom nem lett tőle.
2010. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd rendesen kitisztulni a szervezeted! Ne befolyásold a menstruációt! Aminek ki kell jönnie, engedd kijönni!
2010. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mind1. bevettem, nem lett semmi bajom. (eddig.)
2010. aug. 14. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!