Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves kortól klimaxolhat...

Hány éves kortól klimaxolhat valaki?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez 45 éves kor körül is?Az illetőnek volt nőgyógyászati műtétje ahol pontosan nem tudom mi történt de gyereke nem lehet már (nem elkötötték).
2010. aug. 13. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ismerösöm, aki 36 évesen már benne volt, de ez a ritkább, általában 45-50 körül szokott kezdödni. De ez nagyon egyénfüggö, ha az ismerösödnek problémája van, akkor menjen orvoshoz.
2010. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, akinek korán jött meg az első menstruációja, az korán lép a klimaxba. Elképzelhető, hogy valaki 45 évesen lesz klimaxos.
2010. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az az igazság hogy maga se akarja beismerni,beszélni nem lehet vele erről meg lassan másról sem.De minden jel erre mutat.
2010. aug. 13. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!