Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg a mestruációm,...

Tegnap jött meg a mestruációm, és holnap mennénk strandra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még csak ez volt a 2. alkalom.. (22 körül kellett volna megjönni-e, de tudom, hogy pontatlan az elején)

Nem szeretnék tampont használni. :(

Anyuék meg nem halasszák el..

Mivel lehetne "lerövidíteni" a mentstruációt? Vagy valami?? :(


2010. aug. 13. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem használsz tampont, akokr vagy nem mész el, vagy felöltözve ücsörögsz a viz szélén. Más megoldás nincs.
2010. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát igen. Tampon vagy napozás, pl. sortban.

Egyébként jó lesz, ha hozzászoksz, mert sajna mindig a "legjobbkor" jön meg, ezt biztosra veheted. :(

2010. aug. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem idén a nyaralás másnapján jött meg ... ültem végig a medence szélén, tehettem volna be tampont, de nem szeretem:S


21L

2010. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, napozol, de ha mázlid van akkor nem lesz olyan idő, hogy fürödni kelljen.
2010. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja igen, amúgy holnapra záporok zivatarok várhatók. Reménykedj, hogy pont esni fog mikor mennétek.

De amúgy kikkel mész? Mert, ha a szüleiddel, akkor anyukádnak elmondhatnád, ő biztosan megértené. :)

De tamponon, és a napozáson kívül én sem tudok mást javasolni.

2010. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

LOL nem mondom, jól megnyugtattátok szegény kérdezőt. "Nyugi, nemcsak menstruálni fogsz, de az idő is szar lesz"... :) Biztos jó lesz neki a szálláson ülni a görcseivel.


Kérdező: valami kis esély van arra még, hogy holnapra eltűnjön. Az első pár vérzés nem tart soká, 2-3 naposak is lehetnek. Később alakul ki a hossza.

De valóban úgy van, ahogy írták is, ha nem akarsz tamponozni, akkor parton fekvés... Az az egyetlen esélyed, hogy vízbe mehess. De hidd el, nem vesztesz sokat, valószínűleg nagyon kényelmetlen lenne neked, ha először használnád, és rögtön vízbe mennél vele.

2010. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ahj.. :(

a szülőkkel mennénk meg a szomszédokkal.. én montam anyumnak de azt mondta, hogy tegyek tampont... "de nem fogja elhalasztani..:S "

amugy az első is 4 napig tartott. :(


mind1.. majd irok h mi lesz...

2010. aug. 13. 12:00
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem mult el de elmentem én is a strandra... (próbáltam tampont, de nem birtam feltenni..:( )

na és a fürdőbe csillapodott. (jóformán nem is volt.) de délutánra megeredt..:(


de legalább fürdötem egy kicsit.:)

2010. aug. 14. 17:11
 9/10 anonim válasza:
te belementél úgy a vízbe????? :O
2010. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, de én azt hittem, hogy elmúlt.. :/
2010. okt. 30. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!