Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csiklóorgazmus miatt késhet a...

Csiklóorgazmus miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki leoltana, tudom, hogy elvileg nem.

De 2 hete meg kellett volna jönnie, és eddig (8 éve) mindig pontos volt (persze a +/- 1-2 nap eltolódás megvolt). Viszont 19 éves vagyok, és bizonyos gyerekkori trauma miatt csak 5 hete volt meg életem első orgazmusa. Azóta is többször átéltem már a gyönyört, de az első kettő (egymást követő) orgazmus az valami hatalmas volt, azóta sem tudtam olyat produkálni.

Nem lehet esetleg, hogy akkora mennyiségű hormon szabadult fel akkor bennem, hogy amiatt késik? Vagy csak "szimplán" most kimarad egy alkalom?

Légyszi a hülye kommentektől kíméljétek, és köszönöm a normális válaszokat!


2010. aug. 12. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Emiatt nem késhet, ennyi. Nincs ilyen hormon összefüggés.
2010. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy emiatt késne, sőt nálam rá szokott segíteni vagyis meggyorsítja az eljövetelét.

Esetleg nem volt részed pozitív v. negatív megrázkódtatásban az elmúlt időben?

2010. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi köze az orgazmusnak ,hogy mikor jön meg a menstruáció..Nincs semmiféle "felszabadult hormon"Egyszerűen csak jól érezted magad!!

Ha lenne akkor elég sok nőnek gondot okozna nem gondolod??

2010. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor várok (mondjuk amúgy is azt tettem volna :)!

Egyébként nem, nem volt semmilyen pozitív vagy negatív megrázkódtatásom, hacsak az nem, hogy rájöttem, hogy nem vagyok frigid. Madarat lehetett volna fogatni velem. :)

De akkor majdcsak megjön.

2010. aug. 12. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!