Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? :Svizes...

Mitől lehet ez? :Svizes krémes folyás enyhén büdös nem viszket és 2 honaponta jön meg a mensim 14/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 10:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem szeret nőgyógyászhoz járkálni hidd el! Attól még muszáj! Azért, mert ha nem kezelsz ki egyszerűnek tűnő fertőzéseket, akkor annak később nagyon súlyos következménye lehet. Pl.: elzárja a petevezetőd, és akkor amikor már szeretnél, akkor sem lehet, vagy csak nagy kínok árán gyermeked. És akkor hidd el, vissza fogod sírni, hogy annak idején egy pár perces, jóformán semmi és fájdalommentes vizsgálatot kihagytál.

A gyermeknőgyógyászok többsége női orvos, általában kedvesek nagyon és segítőkészek. Beutaló sem kell, sőt még szülő sem. Egyszerűen elsétálsz a tinédzser ambulanciára (ha telefonon időpontot kérsz, még várnod sem kell), és kikéred az orvos véleményét. A vizsgálat kb 2-3 perc. Enélkül nem tud sem krémet, sem gyógyszert javasolni ő sem. Mert tudnia kell mire kell az a krém. Baktériumra, gombára, vagy másra.

Én is 15 voltam, amikor először elbattyogtam a nődokihoz az osztálytársammal. Egy tündéri aranyos néni fogadott, akihez utána is bátran visszamentem többször.

A nőiséghez ez is hozzátartozik, a gyermekvállalás is rendszeres nőgyógyászati találkákat jelent és jelentett mindig is mióta világ a világ.

2010. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól lehet, hogy valami nincs rendben veled.
2010. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Értem akkor elmegyek de mindenhol van gyerek nőgyógyász??:O

És tééleg nem vagyok szégyelős és köszönöm

2010. aug. 12. 21:16
 14/16 anonim ***** válasza:
A kórházakban igen van, ha pedig nincs, akkor se aggódj!:)
2010. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

:O Azta...

nekem is ugyanez van..

csak én 12 vok

és nekem viszket is :S

és nagyon nagy mennyiségű folyást tapasztalok naponta...

Én nem tudok tanácsot adni viszon én nagyon-nagyon szégyellős vok szal nem akarok nőgyógyászhoz menni.. :S

2010. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem kell bizonygatnod hogy nem vagy szégyellős (vagy az valaki), nem ez a lényeg, azt hiszem tudom mit érzel ezzel kapcsolatban,ill. mindenki tudja, aki olvasta a kérdésed, mert mindannyian átmentünk ezen. Emlékszem, amíg nem lett komoly párkapcsolatom, és már nem felnőtt nőként valamiért el kellett mennem nőgyógyászhoz (ilyen viszketős nekem is volt egyszer talán pont 14 évesen), valahogy megalázva éreztem magam... napokig nagyon rossz volt utána lelkileg.... de tényleg nem tudok mást mondani, nincs más, menni kell. Olyan ez mint a fogorvos, azt is utálja mindenki, de nincs mit tenni ellene. Az biztos hogy az orvos számára te a 10milliomodik beteg vagy és ő semmi rosszat se gondol rólad, ahogy más se.

Szóval, minél előbb elmész annál jobb. Kitartás!

2010. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!