Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár kérdésre szeretnék választ...

Pár kérdésre szeretnék választ kapni többi lent. Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Miért nem egészségesebb a betét, és miért egészséges ?

Miért nem egészségesebb a tampon, és miért egészséges?

Mitől jobb a tampon mint a betét, és a betét miért jobb mint a tampon?

előre köszönöm a válaszokat.!


2010. aug. 12. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg a betét egészségesebb,habár én ezt nem veszem be.Miért egészséges az,hogy egy műanyagos bigyó bepállik a lábad közé,érzed ahogy kijön belőled,nyáron nagyon kellemetlen,alapból kényelmetlen és szerintem visszataszító.Tehát nekem a tampon szimpatikusabb,mert higiénikusabb, nem undorító annyira, kényelmes,nem izzadsz bele és egyáltalán nem érezni,hogy mi a helyzet,míg a betétnél,mind 24órában rzed,hogy távozik valami...:S
2010. aug. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesmértékben egyetértek az elözö válaszadóval. A betétet nem tartom egészségesnek, föleg a müanyag alapút, arról már megállapították, hogy rákkeltö(mondjuk miröl nem...). A Tampont sokkal egészségesebbnek tartom, ha sörün cseréli az ember.
2010. aug. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rákkeltő na jah...ez alapon minden rákkeltő, amit eszel-iszol-belélegzel.

Na de a lényeg,ahogy én látom:a betét kissé kényelmetlen, a tampon kényelmesebb.A betétnél ugy érzed, mintha be lennél pelusozva, a tamponnál viszont ugy,mintha semmi se lenne a lábad közt.

A tampont cserélni kell sürün, mert ad1 egészségtelen,veszélyes lehet,lásd.kronikus shokk szindroma,másrészt ne bűzölögj egész nap vele.

Hogy én mit használok? Természetesen betétet!Vállalom ezt a pár nap kényelmetlenséget, ami vele jár(kibirom),eddig nem kaptam rákot hálistennek:)és tudom, h sokkal egészségesebb, mint a tampon.Ha a tampont nem aplikátorral teszed fel, még plusszban fennáll egy lokális fertőzésveszély is.

2010. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A betétnek annyi baja van, hogy nyáron tényleg nagyon gáz érzés, amikor folyik belőled a vér. A tamponnál ezt nem érzed. DE!A tampon rohadtul nem egészséges, mert nem tud távozni a rengeteg alvadt vér, mert azt nem tudja felszívni!!!!
2010. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szóval akkor mind a kettőben van rossz..

tök mindegy melyiket használom.. mert a pelenkába bepálik a seggem.. a tamponbol meg nemtud kifolyni rendesen.

köszönöm a válaszokat.(= ♥

2010. aug. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!