Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Velem van a baj vagy ez még...

Velem van a baj vagy ez még változik?

Figyelt kérdés
Szóval a menzesszel kapcsolatban lenne kérdésem.Egy bő éve van meg.A barátnőim mesélik, hogy nekik mindig van fehér folyásuk és 5-6 napig tart a menzi.Én pedig csak nézek, mert nekem csak menzi előtt van 1-2 nappal fehér folyás és maga a menzi is a 3. napon elmúlik.Szóval ez nem kevés ugye ? Néha már komolyan kezdek aggódni h baj h csak ennyi ideig tart.13/l
2010. aug. 11. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, 5 napig csak a tankönyvek menstruálnak. Nekem is alig jön valami már 4. nap, mindazonáltal ha a lelki békéd megkívánja, kérdezz meg nőgyógyászt. 25/N
2010. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

egyik bnömnek régen 3 nap volt, de most már csak 2 és sztem ö járt jol :)

anyumnak is csak 3, de ismerek olyan lányt is akinek akár 9-10 nap is szokott lenni.

örülj hogy neked csak 3 ;)

2010. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor jó :) hát remélem is hogy így marad :P nem hiányzik több, az a 3 nap is örökkévalóságnak tűnik sokszor :) és köszönöm a válaszokat
2010. aug. 11. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!