Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért késik minden hónapban...

Mért késik minden hónapban pár napot a menstruációm?

Figyelt kérdés

Minden hónapban késik több napot a menstruáciom nem volt még szexuális aktusom, terhes nem lehetek.

2 éve megvan már először sokan mondták hogy egy idő után befog állni, de még mindig nem.

Orvoshoz kéne fordulnom?

Mi lehet a baj?

Volt már hogy 3 hónapig nem is volt meg, utána term. megjött ez igazábol már régen volt.

De most is mult hónapban 2.-án volt meg most meg ugye 11.-e van és semmi.

Ugy tudtam 28 nap.

Nem fogyozom, semmit nem csinálok máshogy mint eddig, nem stresszelek, sportolni se sportolok.

Ezek kizárva.


2010. aug. 11. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. 18-19 éves korra áll be, ha neked 2 éve van, akkor olyan 15-16 éves lehetsz, ha jól tippelek. Szóval nyugi. Egyébként nem is törvényszerű a 28 nap, vannak, akiknek ritkábban vagy gyakrabban jön meg ennél.
2010. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


egyetértek az első válaszadóval, még nem gond, hogy össze-vissza jön meg, de gondolom elég idegesítő lehet állandóan figyelgetni...

Amúgy nem árt elkezdened nőgyógyihoz járni, szóval ha nagyon zavar, vagy aggódsz, akkor inkább menj el dokihoz, az a tuti, nehogy tényleg vmi gond legyen...


Minden jót!

2010. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi ektek 15 vagyok..:Djol mondta az 1. válaszoló.

hát igen idegesít hogy ha pl elmegyek a városba attol félek hol jön rám..vagy hasonlo..

jo lene azért ha beállna..

2010. aug. 11. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
én 20 vagyok de még mindig összevissza jön meg. van h csak 2napot késik van h 1 hetet van h 2-t. Voltam nőgyogyásznál és azt mondta nincs semmi gond. szoval nem törvényszerü h 18-19 re befog állni.
2010. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok, vagy h 1-2 hetet is késik... sose jött meg pontosan, 9 éve menstruálok.. orvos szerint semmi bajom.
2010. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nem állt be, viszont szuper "vészharangom" van, előtte 1-1,5 nappal iszonyúan elkezd görcsölni a hasam, szóval olyankor már tudom, hogy tenni kell betétet (és persze fájdalomcsillapítót) a táskámba, ha megyek valahová, mert meg fog jönni.
2010. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
"jó" neked nekem előtte semmi feltűnő..:S
2010. aug. 12. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!