Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szuper tampon kezdőnek?

Szuper tampon kezdőnek?

Figyelt kérdés

Nincs itthon éjszakai betétem, ezért elmentem venni, de az egész faluban nincs se betét, se normális tampon. Tudom, hogy minivel kéne kezdenem, de csak szuper volt! Mit csináljak?? Inkább járjak ki 3 óránként betétet cserélni éjjel, vagy próbáljam ki a szuper ob-t? Még soha nem használtam tampont, ezért nem merem! Biztos fájna is :S

(szűz vagyok és meg is ijedtem, hogy az átszakíthatja a szűzhártyám...)

16/L


2010. aug. 11. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Hát szerintem semmiképp ne próbáld meg. Főleg mivel félsz is tőle, tuti nem tudod rendesen feltenni, úgy meg nem lesz jó. Nincs esetleg barátnőd vagy valaki akitől tudnál kérni kölcsön?! Ha nincs más akkor betétcsere éjszaka. Nincs jobb ötletem. Legközelebb figyelj oda, hogy legyen otthon éjszakai betét.
2010. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Tekerj össze egy halom WC-papírt, azt tedd oda.
2010. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs egy barátnőm se itt! Én abban a tudatban voltam végig, hogy van itthon éjszakai betétem...de aztán mégsem.

Akkor asszem marad a sima betét éjjelre, szuper tampon meg megy a kukába...

2010. aug. 11. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
na mi lett végül?
2013. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!