Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszkor jön meg a menzim....

Rosszkor jön meg a menzim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szombaton utazok egy hétre Tunéziába a tengerpartra.Ugy néz ki,a menzim is kb ugyanakkor jön meg,már a mellem is kezd fájni,ugyhogy ez szinte biztos.És ami a legszörnyübb:1 egész hétig tart!:(

Mit csináljak?Akkor nem mehetek majd be a vizbe e miatt?A tampon mennyire biztonsagos?Nem lehet valamivel befojásolni a menstruációt?:(


2010. aug. 11. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lehet befolyásolni. Tamponnal vízbe mehetsz, de miután kijöttél, azonnal tamponcsere, ez fontos. Nekem még sosem ázott így be, nem jutott át a tamponon a víz.
2010. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
irány a nőgyógyászhoz.ő majd ír valamit amivel késleltetheted.
2010. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlóval lehetne befolyásolni, de azt meg nem lehet csakúgy kapkodni, csak ha már szedsz egy ideje.
2010. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
MI az hogy rosszkor jön meg? Nyugodtan le lehet pontozni, de ez a nőknél egy természtes folyamat. Mégis annyian akarják ide-oda rakosgatni. nem a mindennapok kellemes része, de ezzel kell együttélni. Van sok olyan dolog amivel kellemesebbé lehet tenni. Ha meg nem jönne meg az lenne a para kérdés: Jaj, nem jött meg, mitől lehet? Mit csináljak? Ez olyan primitív, már bocsi. Amúgy meg tampont is kitaláltak már.
2010. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15:53 - Én pl. nem bírom a tampont.
2010. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15:53 Nemtudom hogy pasi vagy-e vagy nő de szerintem te sem igy beszélnél ha egy Tunéziai utra keszulnél.Biztos nem gondolnád te se igy,hanem ugyanolyan ideges lennél mint én most.Azért oda sem megy az ember minden héten...Vagy ha te igy vagy vele,akkor jó neked....
2010. aug. 11. 19:40
 7/9 anonim válasza:

nekem is ez a bajom, csak én Horvátországba megyek :S

és teljesen megértelek...

én attól féle, hogy ha berakok tampont, attól függetlenül is bemehet a víz a méhembe és elkapok valamit :S nagyon félek és nem tudok, hogy mit csináljak...

Am lehet nőgyógyásznál feliratni olyan gyógyszert, ami eltolja a menstruációt. monden nap egy pontos időben beveszed és amint abbahagyod, egy-két napon belül megjön :) szerintem menj dokihoz. (nekem ezt anyu nem engedné...)

2010. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát sajnos anyu ezt nekem sem engedné...xD

De amugy utazás lemondva...elkeltek a jegyek...csak szeptemberbe megyunk...:(

2010. aug. 12. 00:55
 9/9 anonim válasza:
:(:( de akkor jó lesz az "időzítés" ? :D:D
2010. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!