Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj a hüvelyem szeretkez...

Mitől fáj a hüvelyem szeretkezés alatt?

Figyelt kérdés

Újabban nagyon kellemetlen, égő-csipő érzés. Nem viszketés vagy ilyesmi, és csak akkor ha a párommal vagyok, "csak úgy" nem, valamint nincs semmi normálistól eltérő folyásom, de ez így nagyon rossz :S utána is egy jó fél óráig fáj, és napokig érzékenyebb.

Mi lehet ez, nektek volt már ilyen? Ami eszembe jutott, alakulhat ki latex allergia 1 év után "spontán"? Dokimhoz még 3 hétig nem jutok el, máshova nem mennék.


2010. aug. 11. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellően nedvesedsz? Nem csináljátok túl sokáig? Közben nagyon ki tud száradni a hüvely, mert a nedvek csak eleinte termelődnek, a közösülés közben már nem. Síkosítót próbáltátok már?
2010. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég nedves vagyok, de az igaz, hogy jobban "kiütköznek" ezek a tünetek, ha sokáig csináljuk. De nem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget, ugyanis már kezdetektől érzem. Pár hete van így.
2010. aug. 11. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül hogy nem viszket lehet valami fertőzés, ami főként ilyenkor fáj, tudod a hüvelybemenetnél lehet valami.Nekem is volt hasonló, de utána nekem viszketett is-..
2010. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

esetleg a candida gomba ami ilyen problémákat szokot okozni hogy elöször viszketés és fáj meg csip és éget, ez csak rosszabbodik ha nem kezelik .de nem ijesztgetni akarlak.

egy megoldás minél hamarabb orvos.az a biztos.szerintem

2010. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is ez van , Néha fáj nekem is,és nincsen semmi bajom,...Vett kenetet a nőgyógyász és semmi ...
2010. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!