Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet menstruáció után...

Mitől lehet menstruáció után barna folyásom?

Figyelt kérdés
az utolsó menstruációm óta ami 3 hete volt(lassan a köv.-nek kell megjönnie)világosbarnás folyásom van,nem mindig de pl. ha együtt vagyunk a párommal utána nagyon erős egy pár percig aztán abbamarad.megijedtem hogy ez mi lehet.vmi hüvelyi fertőzés vagy vmi más.már terhességi tesztet is csináltam de negativ lett....tiszta hülyének érzem magam...egyenlőre orvoshoz nem jutottam el a munkám miatt..23/L
2010. aug. 11. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez természetes, nem hiszem hogy fertőzés lenne, akkor elég durván viszketne vagy égne.

Nekem is szokott lenni barna folyásom, de általában nálam a menstruációt előzi meg pár nappal.

Lehet hogy amikor együttvagytok a pároddal, valami olyan pontot ingerel ami ezt kiválthatja, de ez csak egy tipp.

De ha nem vagy nyugodt, szakíts időt valahogy a nőgyógyászra!:)

19/L

2010. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!