Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nekem gombas huvelyi...

Ha nekem gombas huvelyi fertozesem van, azt elkaphatja tolem a parom szeretkezes es gumihasznalat nelkul?

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem, dehogy kaphatja. Az egy tök veszélytelen dolog, csak épp egyfolytában visszafertőződnek az elővigyázatlan emberek, sokszor még azok is, akik nagyon vigyáznak. Inkább kezeltesd ki magad, azután szexelj gumi nélkül.
2008. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elkaphatja, de el is kapja, majd ő fog téged visszafertőzni hetente, akkor is, ha te már gyógyszert szedsz, aztán a gomba szépen megszokja a klímát (gyógyszer hatásai) és akkor már csak a jóistenke finom keze segíthet, senki más! Menj el orvoshoz, és hívd a barátodat is, menjetek együtt, semmi ciki nincs benne!!! Megesik sajnos, és kezelni kell, akkor nem lesz baj. Eleve lehet, hogy tőle kaptál be valamit...
2008. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Drága ember, kedves első szóló! Maradtál volna csendben, akkor nem lett volna hiba... Szerinted miért fertőződik vissza?????????? Kár, hogy egy egy kérdéshez nem válaszolnak több százan, mert ha csak te írtál volna, és neked ez a kislány elhiszi a baromságot, akkor mikor már mikor a srácnak viszket (már elég súlyos fertőződés) sem mennének el orvoshoz...
2008. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Első vagyok. Ennyire gyökér vagy, hogy nem tudsz a sorok között olvasni, vagy nem tudod végigolvasni? A végén írtam, hogy inkább kezeltesse magát, aztán dugjon. De sok hülye szaladgál szabadon.
2008. nov. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem, dehogy kaphatja. << Ezért vagy idióta. :D

Inkább aludjál, mert még szívrohamot kapsz... :D

2008. nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elkaphatja. A gomba igen szívós: mehet kézen, lábon, törölközőn, vagy szinte bármi máson keresztül. Akár fürdővízzel is... bár ott azért kell egy kis idő (valószínűleg jó pár alkalom), mire meg is fertőzöd őt.
2008. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

"Nem, dehogy kaphatja" Írta az első hozzászóló. Véleményem szerint kedves válaszoló ezt IRONIKUSAN írta, szerintem ebből azt lehetett érteni, hogy felidegesítette egy pöttyet a kérdés, majd utána meg is írta, hogy inkább kezeltesse magát, utána szexeljen. Lássátok át a sorokat, egy picit:)

üdvözlettel: mzgf

2008. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Első válaszoló vagyok, és köszönöm, hogy az utolsó válaszolónak, ő megértette, hogy mit akartam vele kifejezni. A többieknek üzenem, hogy pontozzanak le, nem izgat, mindenki a saját egészségére figyeljen. További szép napot!
2008. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Várjunk csak. Első válaszoló vagyok. A kérdőzőtől kérdezem: szeretkezés nélkül, és gumihasználat nélkül elkaphatja-e?

Így értetted?

Mert akkor a válasz tényleg nem. Ha nem szeretkeztek, de úgy, hogy egyáltalán nem ér ott hozzád, akkor nem. Vagyis de. Ha egy törülközőt használtok, kádban együtt fürödtök, vagy egymás után, akkor igen.

2008. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűbb lenne kikezeltetned magad, és később nem lesz gondod. Nekem pl. 4 nap alatt helyre jött! Keress fel egy nőgyógyászt!
2008. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!