Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Nem értem.

Ez normális? Nem értem.

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, kb 17 éves korom óta rendszeres volt a menstruációm. Februárban veszítettem el a szüzességem, azóta össze-vissza jön meg, hol korábban, hol késik (legtöbb 6 nap volt) és most is késik. Tegnap kellett volna megjönnie, tegnap is meg ma is görcsöltem, azt hittem, hogy megjött, de semmi. Ez normális? Terhesség véleményem szerint kizárva. Ha görcsölök és olyan tüneteim vannak, mint menstruáció előtt, akkor előbb utóbb meg fog jönni?
2010. aug. 10. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

hormonális változások.szerintem mindenképp menj el nőgyógyászhoz.

azért csinálhatnál egy tesztet a biztonság kedvéért,de reméljük csak a menzid miatt görcsölsz.

2010. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 nap késéssel, de ma megjött. Elfogok nézni nőgyógyászhoz, mert ez nem állapot, hogy mindig késik/előbb jön meg.
2010. aug. 11. 12:13
 3/5 anonim válasza:
A nőgyógyász biztos segít rajtad,ha máshogy nem felír fogamzásgátló tablettát ami szabályozza a havi vérzésed.Nekem is sűrűn van olyan hogy görcsöl a hasam,olyan mintha meglenne,sőt meg is kellett volna már jönnie,és pár napra rá megjön!Ördögi mókuskerék... :D
2010. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj egy nőgyógyászhoz és ő ír fel neked fogamzásgátlót,és attól napra való pontossággal fog megjönni a mensid! és nem kell majd aggódni többet emiatt:)
2010. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem is el kéne menned nőgyógyászhoz


de nem a fogamzásgátlóért!az biztos,hogy beáll a "mensid" fú de jó.nyilván beáll egy menses szerű vérzés,azért mert ez egy álterhesség amit a gyógyszer hoz létre.de ez nagyon nem egészséges.

2010. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!