Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor megjött nekem?

Most akkor megjött nekem?

Figyelt kérdés

Pár perce, amikor vécén voltam, láttam a bugyimban egy nagy barnás foltot. Fogalmam sincs, hogy mi lehet az, mert a menstruációnál vér jön, és a vér piros ez meg barna volt.

Biztos hogy nem kakkancs.

már minden jel megvolt arra, hogy megfog jönni. Ez az ami előtte van?

Vagy mi ez??

Ja és most fáj a hasam.


2010. aug. 10. 17:04
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

ezt elkiabáltam...

most sokkal jobban fáj a hasam, de még tőrhető...

van erre valamilyen gyógyszer??

2010. aug. 10. 18:23
 22/30 anonim ***** válasza:

húúú én már rég vettem be gyógyszert, úgyhogy nem tudom mit szoktak ilyenkor talán cataflam.

off: néhány infó: az átlagos ciklus 28 nap. ezt úgy kell számolni, hogy a vérzés első napja a ciklusod első napja. a köv. vérzés már a 2. ciklushoz tartozik tehát az utolsó nem vérzéses nap adja majd ki a ciklusod hosszát. remélem érthető. nem baj, ha neked rövidebb vagy hosszabb lesz a ciklusod, mert 1-2 éven belül majd beáll rendszeresre.

ha ciklus közepén kb. 14. napon (ha 28 naposak a ciklusok) enyhe alhasi görcsöt derékfájást érzel az teljesen normális, a peteérést jelzi.

a menses görcsök ellen hatásos, ha már a vérzés előtti kb. 1 héten elkezdesz valami alhasi tornagyakorlatokat, ez merőben enyhíti a görcsöket majd, illetve az is, ha rendszeresen sportolsz valamit.

görcsre nagyon jó még a melegítőpárna, nekem nagyon bevált. a meleg ellazítja az izmokat és annyira le tudja csökkenteni a görcsöket fájásokat, mintha gyógyszert vettél volna be.

menses alatt nyitva a méhszáj, ezért inkább zuhanyozz és ne fürödj. ilyenkor strandra se menj. illetve mehetsz csak ne fürödj.

bocs, hogy okoskodtam.

2010. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az algopyrin is használ. illetve próbáld ki, hogy beállsz a zuhany alá és jó meleg vízzel a derekadra hasadra engeded a vizet.
2010. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

kedves 18:42!

nem baj hogy okoskodtál,most jól jött!!



Előzőnek, köszi! kipróbálom!

2010. aug. 10. 18:47
 25/30 A kérdező kommentje:

és szerintetek ez meddig lesz ilyen barnás színű?

És lehet, hogy holnapra már nem lesz, csak mert megyünk a balatonra..... :S

2010. aug. 10. 19:03
 26/30 anonim ***** válasza:

hát ha holnapra már nem barna lesz, akkor normális vér színű, de pár napig tuti ez lesz (nekem 7 napig szokott meglenni) szóval a balcsiig nem múlik el. anyukáddal beszéld meg, ha hazajön! és gratulálok!

21 L

2010. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ma reggel már piros véres volt, és azóta nagyon sok jön, ez normális?

Már három betétet elhasználtam!!

Anya még nem ért haza, de majd elmondom neki...

2010. aug. 11. 10:43
 28/30 anonim ***** válasza:
Igen ez normális,nyugi.Anyukád ha hazaér mond el neki.Fürödni most sajnos nem fogsz tudni. :S
2010. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Hazaértünk a balcsiról, hát a strandolás kimaradt.....

Na mindegy, a lényeg az hogy elmondtam anyunak, és mindent megoldtunk...

Mostmár nyugodt vagyok..

2010. aug. 18. 11:31
 30/30 A kérdező kommentje:
szia. Bocsi, hogy kíváncsi vagyok, de nekem is így volt novemberben. Most van a második és már 8 napja tart. Neked is volt ilyen? Ja és azóta hogy vagy?
2010. dec. 3. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!