Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez akkor hogy is van?

Most ez akkor hogy is van?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy menstruáció csak akkor következik be ha van peteérés? Vagy akkor is bekövetkezik a vérzés ha peteérés nem volt?
2010. aug. 10. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is lehet mensi,ha nincs peteérés,de ilyenkor több napra jön meg általában 36-38,de olyan is van akinek ilyen hosszú a ciklusa és van p.é.
2010. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha nekem általában megjön 27 - 28 napra, nagyon ritkán 26 napra, és tart 4-5 napig akkor nem lehet gond?
2010. aug. 10. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem,én mondjuk érzem a peteérést félidőben,szurkál a hasam,és folyás is van.nekem 30-33 naposak.
2010. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem menstruáció után olyan 2 héttel jelentkezik a mell feszülés, gondolom ez lehet a jele. Meg ugye a folyás erősebbé válik. Köszönöm a válaszodat. Annyi mindent olvasok itt, már komolyan néha elkezdek gondolkodni, hogy nekem nincs-e valami gondom :)
2010. aug. 10. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Egészséges nőknél is előfordul olyan ciklus, mikor nincs peteérés. Sőt, igazából csak azt a vérzést nevezik menstruációnak, amelyet peteérés előz meg.


Tehát peteérés nélkül is lehet menstruáció, és ami még érdekesebb, menstruáció nélkül is lehet peteérés!


Babát szeretnél? Ha sokáig nem esel teherbe, pedig elvileg rendben van a menstruációd, akkor el kell menni vizsgálatokra.

2010. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, még nem szeretnék babát. Csak kiváncsi voltam, hogy ennek vannak-e konkrét jelei. Már kezdek elveszni itt a nagy információ halmazban :)
2010. aug. 10. 16:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát azért ilyen nagy az információ halmaz, mert itt az oldalon rengeteg a hülyeség.

Szerintem ha ilyen kérdésed van, érdemes nőgyógyásztól érdeklődni, vagy utánanézni vmi megbízhatóbb oldalon.

2010. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy igazad van. Pár év múlva szeretnék babát (4-5 év) és annyira félek, hogy pont az nem fog összejönni az életembe amire a legjobban vágyom.
2010. aug. 10. 16:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. aug. 10. 16:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!