Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik tinimagazint ajánljátok?

Melyik tinimagazint ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nem szeretném azért megvenni az összes magazin egy számát, hogy eldöntsem melyik a legjobb.

Én olyat szeretnék amiben nem csak sztárok vannak, hanem tesztek, szépségápolási tanácsok, meg ilyenek.

Szóval Egy csajos magazint szeretnék, ami megéri az árát!


Előre is köszi a választ mindenkinek!


2010. aug. 10. 12:32
 1/6 anonim válasza:
im
2010. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
IM abban minden benne van a Girl kiscsajos a Bravo sztáros a többi meg méggagyibb
2010. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni semmiről, de szerintem kár venned ilyen magazinokat. Nem tudom, hogy otthon van-e neted, és most ezt onnan írtad-e, de ha tudsz akármikor netezni, akkor sokkal több és hasznosabb dolgot megtalálsz azt használva, mintha megvennéd külön az újságokat, amik ráadásul nem túl olcsóak és az oda írók nagy része is valószínűleg a netről szedik a cikkek "alapanyagát". Annyi olyan oldal van már, ami külön nőknek készül. Csak használd a keresőt (google), és biztos pillanatok alatt találni fogsz olyat, ami hasznos lehet a számodra. :)


De mint mondtam, nem lebeszélésképp mondtam, de az a pár száz forint spórolás még akármikor jól jöhet, és biztos van sok más minden, amire eltudod költeni ezt a pénzt. Persze ha jobban esik, hogy újságból tudsz olvasni ezekről, akkor vedd meg őket. :)

2010. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

enis IM fan vagyok:P

termeszetesen az im-et,sok hasznos dolog van benne

2010. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

akkor megveszem az IM-et!!

2010. aug. 10. 18:40
 6/6 anonim válasza:
IM ♥
2010. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!