Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha bakteriális fertőzése van...

Ha bakteriális fertőzése van az embernek, akkor nem csak néha jelentkeznek a tünetek, ugye?

Figyelt kérdés
Néha kellemetlen szagú a hüvelyem. Nem viszket meg semmi. Anyunak mondtam,meg hogy menjünk dokihoz,ő utána nézett,és mondta lehet hüvelygyulladás,használjak joghurtos tampont kamillateával,meg vett hüvelyöblítőt. Most is jelentkezett a kellemetlen szag,tegnap,de előtte este buliban voltam,tánc,izzadás,utána kimaradt a fürdés... Most már nem érezni. Akkor ez nem bakteriális fertőzés,ugye? Anyu azt mondta,az lázzal is járna,nem csak avval hogy havonta,vagy néha kellemetlen szagú a hüvelyem...
2010. aug. 9. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
a bakteriális fertőzés nemjár lázzal ha kellemetlen szagú akkor fürödj meg -.- ha viszont erős barna, zöld sárga folyásod van akkor van bakteriális fertőzésed ha fehér és darabos esetleg viszket akkor vmi gomba
2010. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj orvoshoz! Inkább menj feleslegesen, minthogy baj legyen!
2010. aug. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én magándokihoz járok,anyu azt mondta ő nem akarja hogy valami idiótához menjek,neki is komoly bajok voltak az első szülésénél(vagyis mikor én születtem)rossz doki miatt. Ez a doki meg jó,kedves,de drága a vizsgálat. De semmilyen színe nincs a folyásomnak,nem is viszket meg semmi. Lehet hogy tényleg csak ha kicsit nem figyelek oda már ez van. :P
2010. aug. 10. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt most úgy írod, hogy az összes kórházi doki idióta lenne:)

Nyugodtan elmehetsz oda is, remek orvosok vannak ingyen is!

Főleg, ha csak egy kenetet kell levenni.


Én mindenképpen elmennék ezzel nőgyógyászhoz, mert vannak olyan fertőzések, amik nem járnak esetleg látható folyással, de ettől még kártékonyak.

2010. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és ne anyud kezelgessen utánanézés alapján.
2010. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A joghurtos tamponnal meg öblögetéssel csak rontasz a helyzeten. "Anyukádnak" üzenem, hogy régen még volt a joghurtban tejsavbaktérium, de a mai joghurtokban minden van, csak az nincs. Még a háziban talán... a többi csak reklám meg legenda.

A másik, amit üzennék, ha tényleg anyukád mondta ezt a baromságot és nem kamuzol (mert nekem nagyon úgy tűnik), hogy a kezeletlen fertőzés meddőséget okozhat. Ha a gyulladás rámegy a petefészkedre meg a méhedre, akkor különösen. Most pár napos kezeléssel meg lehetne oldani, de ha nem kezeli orvos, rá való gyógyszerrel, akkor majd évekig fizetheted a magándokit meg a fájdalmas kezeléseket, feltéve, hogy anyukád akar unokát.

2010. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és az ilyesmi soha nem jár lázzal.
2010. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem kamuzás a kérdés.

De hát most nincs semmilyen tünetem... Így hogy lehet bajom? Nem volt bő hüvelyfolyásom,csak néha ez a kellemetlen szag. Most például akkor volt,mikor múlthéten egy hétig termálvízben pácolódtunk nyaraláson. Szerintem ilyenkor egyszerűen valami megzavarja a hüvelyflórámat...anyum ezt is mondta,hogy ez ingatag dolog,lúgosító tablettát is szedtem egy darabig,antibiotikumot betegségkor,és bár simán az intim mosakodótól nem mindig múlt el rögtön,a joghurtos tampontól igen.

2010. aug. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!