Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van ebben ami ezt csinálja?

Mi van ebben ami ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Szóval van ilyen fehér folyásom, gyakran a két menzim között, meg alatta is, a bnőmnek is volt, de ő kapott rá gyógyszert, és elmúlt. Én nem akarok gyógyszert szedni rá, külön nem zavar, csak az, ha olyan lesz a bugyim, akkor ott, ahol foltos lett, kiszedi a színét!! És az összes színes bugyimmal ezt csinálta, leginkább a feketéknél zavar! Nem szoktunk hipót használni, hogy kimossuk vele, csak ugyanazt a mosószert, mint amit a többi ruhához is... Úgyhogy tuti h a fehér folyás csinálja... De miért? Mi az tulajdonképpen? Mi van benne, ami így tönkreteszi a fehérneműmet?? Nagyon rossz!


Köszi előre is a válaszokat!


2010. aug. 9. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan melyik anyag lehet ez.

De mondjuk könnyen megoldódna a gondod, ha használnál tisztasági betétet. Nem gondolod?:)

2010. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Használj tisztasági betétet, és akkor tiszta marad a bugyid.
2010. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.nek:

Ha azt írom, h bugyim, abból nem derül ki, h lány vagyok?!


2.-3. de minden nap hordjak tisztaságit?

2010. aug. 9. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Úristen!Ez a kérdés most komoly?!Gondolom,azért a sex már megy,abból felkészült vagy!
2010. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, és igen, minden nap használj tisztaságit. Én is azt teszem, nem haltam még bele.
2010. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi!

3.nak pedig: Igen, komoly kérdés, és nem, nem megy még a szex, szűz vagyok!

2010. aug. 9. 21:28
 7/9 anonim válasza:

szóval - nem arra a fajta tisztasági betétre gondolnak, amit mensi alatt használsz, hanem a kicsire - remélem, érthető

de egyébként ez a fehérfolyás ugyan nem veszélyes túlzottan - talán, de nem is normális dolog

szerintem nem ártana felkeresni egy orvost, hogy hátha vmi fertőzés

2010. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tisztasági betét nem egyenlő azzal a betéttel, amit a menseskor használsz. Egészen vékony, és egyáltalán nem zavaró.
2010. aug. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat! :)
2010. aug. 10. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!